Misyonumuz :

 

TSP  Otomotiv Globalleşen Ticari Araç Piyasasında imalat ve ticaret anlayışına hakim olabilmenin yeni teknolojileri takip etmekten ve doğa ile dost olan çözümlere yönelmekten geçtiğinin bilinci ile hedeflerine ulaşmak yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.TSP Otomotiv sadece en iyi üreticiler ile çalışmaktadır.Müşterilerimize en iyi performans veren ürünleri sunarız . Kalite yönetimimiz ve kalite performansımız bize olan güveni arttıran başlıca unsurlardan biridir.

Sunduğumuz ürünlerin kalitesi tüm ağır koşullar altında test edildikten sonra göstermiş olduğu performans ve kullanım uygunluğu ile belirlenir.Kalite   proseslerimizin sonucunda müşteri memnuniyetimiz referansımızdır.

 

Vizyonumuz :

 

TSP Otomotiv 2015 yılında BURSA’da faaliyete başlamıştır. Hedefi Türkiye Ticari Araçlar piyasası için fren , debriyaj ve yedek parçaları satış ve pazarlamasını gerçekleştirmek,müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktır.Müşteri ile iletişime maksimum düzeyde önem veren firmamız iletişimde öğrenme esasına dayalı olarak en uygun ve en kaliteli ürünleri sunmaktır.

 

Copyright ©  Tüm Hakları Saklıdır

Tasarım Ve Kodlama TSP-AUTO İnformation Technologies